Prodáme nebo pronajmeme Váš dům, byt, chalupu, chatu, pozemek nebo jiné nemovitosti. Veškeré záležitosti s tím spojené za Vás vyřídíme.
Mobil: 603 226 350
Telefon: 321 671 959
E-mail: reality@domitrek.cz
podle lokality podle druhu nemovitosti podle záměru
Vyhledat
 

Byt 3+KK, Praha, bytový komplex Sacre Coeur (evid.č. 548)
Nabízíme byt 3+KK v rezidenci Sacre Couer ve výjimečné moderní architektuře zasazen do původní historické zástavby Holečkové a Švédské ulice. Předností je vynikající dopravní dostupnost všemi spoji (autobus, tramvaje a metro) do centra Prahy. Autem snadná návaznost na plzeňskou dálnici a barandovský uzel, jižní spojku a dálnici D1. Z bytu je hezký výhled na zástavbu podstrahovské stráně a výhled na Prahu. Jedná se o úplně zařízený byt, opatřen kuchyňskou linkou se všemi spotřebiči. Byt je orientován sever - východ, s obývacím pokojem orientován do vnitrobloku a s výhledem na část Prahy. Obývací pokoj je opatřen klimatizační jednotkou. K obývacímu pokoji patří lodžie. Ložnice jsou orientovány na severní stranu, co se ocení zejména v letních vedrech. K bytu patří garážové stání a veliký sklep. Všechny prvky bytu jsou z nadstandardních materiálů, dvě koupelny dvě toalety a komůrka v bytě je samozřejmostí (viz fotky). Stačí přinést osobní věci a začít v této zajímavé lokalitě a v moderním bytě bydlet. Flat 3 + KK in residence Sacre Couer in an exceptional modern architecture set in the original historic buildings Holečková and Swedish street. The advantage is an excellent transport links of all connections (bus, tram and metro) to the city center. By car is easy connection to Pilsen highway and Barandovský south clutch and the D1 motorway. The apartment has a nice view of the buildings under the Strahov plain and overlooks the city. It is a completely furnished apartment, equipped kitchen with all appliances. The apartment is oriented north - east, with a living room facing the courtyard overlooking the part of the city. The living room is equipped with air-conditioning unit, includes a balcony. Bedrooms are oriented to the north side of what is appreciated especially in summer heat. The apartment includes a garage and a large cellar. All elements of apartment are made of superior materials, two bathrooms, two toilets and a closet in the apartment is commonplace (see photos). Just bring personal belongings and started in this interesting area and in a modern apartment living.
Záměr:   prodej    Plocha:   106 m²   
Cena:   1 Kč   Vlastnictví:   OV   
Stav:   aktuální   
bytový komplex Sacre Coeur pohled na bytový dům z ulice obývací pokoj s KK kuchyňský kout
kuchyňský kout kuchyňský kout bez nábytku pohled od kuchyňského koutu bez zařízení
obývací pokoj bez zařízení pohled na lodžii lodžie
pohled z lodžie do vnitrobloku chodba směrem od obývacího pokoje chodba směrem od ložnice koupelna s WC a sprchovým koutem
sprchový kout velká koupelna s WC, bidetem a vanou velká koupelna velká koupelna
velká koupelna ložnice 1 ložnice 1 ložnice 1
výhled z ložnice výhled z ložnice výhled z ložnice ložnice 2
ložnice 2 půdorys bytu dispozice bytu komora
komora garážové stání pohled do garáží prostory v recepci
poštovní schránky recepce