Prodáme nebo pronajmeme Váš dům, byt, chalupu, chatu, pozemek nebo jiné nemovitosti. Veškeré záležitosti s tím spojené za Vás vyřídíme.
Mobil: 603 226 350
Telefon: 321 671 959
E-mail: reality@domitrek.cz
podle lokality podle druhu nemovitosti podle záměru
Vyhledat
 

Byt 3+1 v centru Prahy, U starého hřbitova (evid.č. 513)

Nabízíme k prodeji byt 3+1 o výměře 85 m2, v osobním vlastnictví, ve zvýšeném 1.NP činžovního domu v historické části Prahy 1 Josefov. Byt je v hezkém rekonstruovaném (střecha, okapy, fasády, odpady a stoupačky, nová dřevená okna) domě, nacházejícího se vedle historických pamětihodností Pražského města Josefov. Jedná se o prostorný a světlý byt s velkou halou, třemi pokoji, kuchyňským koutem, komorou a velkou koupelnou. K bytu náleží sklep a využívání společné střešní terasy s velkolepým výhledem na Prahu a Hradčany. I vzhledem k lokalitě v centru poskytuje tiché a ničím nerušené bydlení.

Dům je situován pár kroků od Pařížské ulici, kousek u Staroměstského  náměstí. Vzhledem na svou polohu má veliký potenciál i ke komerčnímu využití. Bezproblémové parkování před domem. Z komerčních, nebytových prostor v domě se financuje fond oprav a majitelům bytů v domě se ročně rozděluje zbylý zisk z pronájmů. Výjimečná příležitost, doporučujeme!

 We offer a flat 3 +1 with an area of ​​85 m2, in private ownership, on the upper 1.NP of an apartment building in the historical part of Prague 1, Josefov. The apartment is in a nice renovated (roof, gutters, facades, and waste pipes, new wooden windows) building, located next to the historic sights of the Prague Jewish Quarter. This is a spacious and bright apartment with a large hall, three rooms, kitchen, closet and large bathroom. The apartment includes a cellar and a possibility of using of a common roof terrace with spectacular views over Prague and Prague Castle. Despite the location in the center of town an apartment provides a quiet and undisturbed living.The house is situated a few steps from the street of Pařížská, near the Old Town Square. Due to its location has a great potential for commercial use. Free parking in front of house. For commercial, residential spaces the house finance  the building fund to repairs and owners of apartments in the building each year distributes remaining profits from the lease. Exceptional opportunity, we recommend!

Záměr:   prodej    Plocha:   85 m²   
Specifické:   Praha - Josefov   Cena:   7740000 Kč   
Vlastnictví:   OV   Stav:   aktuální   
dům z ulice dům z ulice ulice pohled do Pařížské ulice
vstupní dveře do domu do zvýšeného patra chodba v domě vchodové dveře do bytu
zádveří - hala zádveří - hala obývací pokoj obývací pokoj
obývací pokoj obývací pokoj obývací pokoj pokoj 1
pokoj 1 pokoj 1 pokoj 2 pokoj 2
kuchyň kuchyň koupelna koupelna
koupelna půdorys bytu výhled z okna pohled do vnitrobloku
pohled do vnitrobloku